הבית > > תוכן
קטגוריית מוצרים

ההבדל בין גלאט לזאנג הקרה

Wuxi Puxin מכונות במפעל | Updated: May 24, 2017

חם התגלגל קר התגלגל כמו הפופולרי ביותר בשוק שני סוגים של שיטות עיבוד פלדה, על ידי מספר עצום של יצרני פלדה להשתמש, את שתי הטכנולוגיה עיבוד פלדה בסופו של דבר מה ההבדל?
I. הקרה מתגלגל
הקרה מתגלגל מתייחסת לציור קר, Leng, קר וכו 'בטמפרטורת החדר, פלדה או פלדה רצועה עיבוד למגוון של צורות, השוק הוא מאוד פופולרי לצייר קר פלדה שטוחה, קר יצרנים פלדה שטוחה לצייר גם הם רבים מאוד .
יתרונות: הקרה מתגלגל יכול להפוך את המוצר אבי טיפוס מהיר, פלט גבוה, ואת התהליך לא יפגע הציפוי, יכול להיעשות למגוון של חתך צורה, להסתגל לשימוש בתנאים; פלדה התגלגל קר יכול לייצר דפורמציה פלסטית גדולה, ובכך לשפר את נקודת התשואה של פלדה.
חיסרון: למרות שאין פלסטיות תרמית בתהליך דפוס, אבל הלחץ שיורית היא עדיין בסעיף, זה ישפיע על כל אבזם המקומי של פלדה. פלדה מגולגל הקרה הוא בדרך כלל קטע הפתיחה, כך פיתול חופשי של הקטע הוא נמוך, כאשר כוח חיצוני נוטה פיתול, תחת לחץ יהיה נוטה כיפוף buckling, הפלדה עצמה היא ביצועים עניים torsional; לאחר פלדה התגלגל קר נוצר, אין עיבוי במפרק של הצלחת, ולכן הסובלנות המקומית של הפלדה היא גרועה.
II. חם מתגלגל
יתרונות: הפלדה יכול להיות פגום מאוד, את הפגם של מיקרו מסולק, מיקרו של פלדה הוא דחוס, ואת תכונות מכניות משופרת. סוג זה של שיפור בעיקר מתבטאת לאורך הכיוון עושה, הפלדה במידה מסוימת לא יהיה כל הגוף אותו. הסדקים הבועות שנוצרו במהלך לשפוך מסולקים גם בטמפרטורות גבוהות.
חיסרון: לאחר התגלגל חם, פלדה תכלילים פנימיים שאינם מתכתיים יהיה לחצה לתוך פרוסות דקות, המוביל לתופעה של delamination, delamination עשוי להפוך את פלדה הצטמקות לרתך כאשר מתרחשת דמעה; הלחץ שיורית נגרמת על ידי קר אחיד, אשר גורם לעיוות של הפלדה, מפחית את היציבות, ומקטין את ההתנגדות עייפות במידה מסוימת.
שלישית, חם התגלגל קר התגלגל ההבדל:
(1) בסעיף פלדה של גלגול קר מאפשר המקומי buckling, אשר יכול לעשות שימוש מלא קיבולת נושאת buckling;
(2) הלחץ השיורי של פלדה שטוחה מגולגל חם קר לה צ'אנג על הפלדה הוא שונה, ולכן יש הבדל גדול בהפצה של הסעיף. הלחץ השיורי של ציור קר הוא בעיקר סוג מעוקל, חם מתגלגל הוא בעיקר סוג הסרט.
(3) פיתול חופשי של פלדה מגולגל חם פלדה גבוה יותר מזה של פלדה מצוירת קר, ולכן הביצועים torsional של פלדה מגולגל חם טוב יותר מזה של פלדה מגולגל קר.

מוצרים
סדרת חריץ
סדרת פלוס
סדרת פלדה שטוחה
סליל
תיצור איתנו קשר
טלפון: 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
הוסף: 76 # Qianluo טען, מחוז Huishan,
ווקסי, ג'יאנגסו, סין
דוא"ל: wxpx0510@163.com
קירה