הבית > > תוכן
קטגוריית מוצרים

ניתוח על טווחי עיבוד שונים של קווי Kaiping שונים

Wuxi Puxin מכונות במפעל | Updated: May 24, 2017

תיאור טווח של קווי Kaiping שונים
Plate Kaiping קו מתמחה בעיבוד חם סליל ציוד מתגלגל, קיבולת העיבוד הכללית של עובי 3 מ"מ עד 14 מ"מ. צלחת קו Kaiping מוקדם יכול רק לפתוח את רוחב מרבי של סליל התגלגל חם 1500mm, עם כניסתה של סליל מתגלגל חם, בשנים האחרונות, מרכז עיבוד של קו מגולגל חם Kaiping בדרך כלל יכול לפתוח סליל מגולגל חם חם 2000mm. חלק של קו מגלגל חם Kaiping גם יש חיתוך קצה פונקציה.
קו צלחת גדולה kaiping צלחת בדרך כלל יכול לעבד את עובי סליל 3 מ"מ עובי קר. מוקדם גיליון Kaiping גיליון בדרך כלל יכול רק לעבד את רוחב מרבי של סליל סליל 1300mm קר, אבל עם יישום רחב של סליל מתגלגל קר 1500mm, רוחב 1500mm Kaiping רוחב במהירות תפסו את השוק. יכולת העיבוד של קו Kaiping מתגלגל קר מתגלמת בעיקר בהיבטים של פילוס, הגנה על פני השטח והטבעה.
דיוק מיקרו-שטוח מתייחס בדרך כלל לעיבוד הרוחב המרבי של סליל קילינג, עובי 0.3. ואת צלחת גדולה המגף, זה בעיקר עיבוד דרישות גבוהות של סליל התגלגל קר, במיוחד על פני השטח דרישות הגנה, בדרך כלל גבוה יותר, מוצריה הם בדרך כלל גיליון פתוח, בשימוש נרחב הטבעה, הפחתת דיוק וכן הלאה. Kaiping ציוד הוא הבסיס הבסיסי ביותר סליל ציוד עיבוד, כך מרכזי עיבוד שבבי בעצם, Kaiping הוא התגלמות מאוד של ביצועי הציוד של עיבוד, ולכן ההבדל בביצועים של ציוד יוביל את ההבדל באיכות העיבוד, אשר בעיבוד של מוצרים ביקוש גבוה.
ההבדל וההתייחסות בין הקו Kaiping ואת מכונת פילוס
קו Kaiping ואת מכונת פילוס, זה דומה במקצת, מסוגלים לשחק את התפקיד של פילוס או פילוס. רק, קו Kaiping יש גם את הפונקציה גז, מכונת פילוס לא.

מוצרים
סדרת חריץ
סדרת פלוס
סדרת פלדה שטוחה
סליל
תיצור איתנו קשר
טלפון: 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
הוסף: 76 # Qianluo טען, מחוז Huishan,
ווקסי, ג'יאנגסו, סין
דוא"ל: wxpx0510@163.com
קירה