הבית > > תוכן
קטגוריית מוצרים

ניתוח של מערכת בקרת המתח של מכונת slitting

Wuxi Puxin מכונות במפעל | Updated: May 24, 2017

ביצועים ומאפיינים של סרט דק מכונת slitting:
לאחר ההדפסה, רדיד אלומיניום צריך להיות לחתוך על מכונת slitting לאחר מודפס ומצופה. חיתוך גדול נפח מוצרים מוגמרים למחצה לגודל הנדרש, מכונת חיתוך על חיתוך של מוצרים מוגמרים למחצה הוא תהליך הרפיה ו rewind, תהליך זה כולל את המכונה פועל מהירות בקרת מתח שליטה שני חלקים. המתח שנקרא הוא כדי לסחוב רדיד אלומיניום ואת גליל רגיל לליבה, רדיד אלומיניום חייב להיות מיושם על מתיחה מסוימת מתיחות של כוח המתיחה, שבו המתח של רדיד אלומיניום שליטה. בקרת המתח היא היכולת לשלוט באופן קבוע על המתח של רדיד האלומיניום על המכשיר, אשר חייב להישמר יעיל עבור כל מהירות ההפעלה, כולל האצה, האטה מהירות קבועה של המכונה. גם במקרה של כיבוי חירום, יש לו את היכולת להבטיח כי לסכל לא לייצר שום שבר. מכונת חריץ בקרת מתח היא בעצם שליטה במתח ידני, בקרת מתח אוטומטית. בקרת מתח ידני נמצא בתהליך של הרמה או הרפיה, כאשר קוטר גליל משתנה לשלב מסוים, על ידי המפעיל כדי להתאים את המכשיר ידני אספקת החשמל, כדי להשיג את המטרה של מתח השליטה. בקרת המתח האוטומטית היא ערך המתח בפועל של חגורת החומר ישירות על-ידי חיישן המתח, ולאחר מכן נתוני המתח הופכים למתח של מתח מתח חוזר מתח, אשר בהשוואה עם ערך המתח מראש של הבקר לחשב את השליטה האות ואת יחידת הבקרה האוטומטית, כך ערך המתח בפועל שווה ערך המתח שנקבע מראש, על מנת להשיג את המתח היציבות. ציוד rewinding ומתיחות המתח להגדיר את גודל ההשפעה הישירה על התשואה המוצר, המתח גדול מדי, rewinding חזק מדי, רדיד אלומיניום קל לייצר קמטים אני המתח אינו מספיק, רדיד אלומיניום בקלות על גליל כדי ליצור נקע רציני על פיר, כך שזה לא ניתן לפרוק, וכתוצאה מכך חיתוך סליל הפיק נדנדה גדולה, המשפיעה על איכות של חריץ, ולכן סליטר חייב להיות מערכת טובה גילוי מתח.
1. מכונת סריגה מערכת מתיחת מתיחה: זיהוי חיישן המתח זהו המתח של זיהוי ישיר, מכני מקרוב יחד, עם שיטת זיהוי חלקים נעים. בדרך כלל, שני חיישנים מותאמים לשימוש, והם מותקנים על פירים סוף משני צדי הגלילים מדריך. חגורת החומרה מזהה את ערך המתח בפועל על ידי גילוי העומס המופעל משני צידי הגלגלת, כדי לזהות את העקירה או העיוות של חיישן המתח, ולהמיר את נתוני המתח לאות המתח למשוב לבקר המתח.
2. מכונת חריץ מתיחות המתח ואת הפיצוי המתח: בדרך כלל האמינו כי רדיד אלומיניום הרפיה rewind כדי לשמור על מתח מתמיד אלומיניום לסכל, הוא תורם לביצועים של רדיד אלומיניום איכות, אבל לא. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להגדיל את חוזק מתיחה של רדיד על פי חוק מסוים עם עלייה של קוטר או משקל של גליל החומר, ואת הירידה של ערך המתח של משקל קוטר קטן יותר. בגלל בקרת המתח האוטומטי ומתח ידני שליטה על המבצע slitting.
מערכת בקרת המתח האוטומטית היא ערך הנחת מתח מוגדרת מראש, אשר מוחלשת בהתאם לשינוי כמות החומר במהלך הפעולה. בעת הגדרת פעולת המתח האוטומטי, תחילה הגדר את המתח הראשוני, ולאחר מכן הגדר את ערך הנחת המתח. אם ניקח את הערך attenuation של רדיד אלומיניום לחתוך כדוגמה, עקרון ההגדרה היא: שווי attenuation מתיחה של רדיד אלומיניום (%) שווה המתח של מתפתל של רדיד אלומיניום, מינוס המתח הראשוני ולאחר מכן חלוקת המתח הראשוני , מנה מוכפלת ב -100%. בקביעת ערך המתח האוטומטי לא צריך להיות גדול מדי, או רדיד אלומיניום רדיואקציה קשיחות משטח, נוטה תופעה השתאה, אבל המתח הוא לא קטן מדי, קטן מדי קל לגרום נפח rewind הוא משוחרר מדי, rewind לא סדיר פועל קצה. לכן, איכות של מערכת בקרת גליל הוא המפתח לאיכות של רדיד אלומיניום, אשר מושפע בעיקר על ידי שינוי המתח של רדיד.
לסיכום, בחיתוך רדיד מרפא, קודם כל לבחור מודלים מתקדמים, וציין כי במבצע של המכשיר כדי להבין את המאפיינים של מערכת גילוי ובקרה של המתח, השימוש בחומר רדיד אלומיניום להקים מתח סביר תהליך הפחתת המתח attenuation ופיצוי, על מנת להשיג את ההתחלה הרכה של מתח ציוד, לעצור רך, כדי למנוע את הייצור של בעיות איכות. בתהליך חיתוך התהליך צריך לשים לב לשינוי המתח של רדיד אלומיניום רול, כי זה מושפע איכות החומר, משקל, עובי עובי, חיתוך מהירות השינויים, בקביעת המתח של הרפיה rewind חייב להיות תואם עם אלה המאפיינים של רדיד אלומיניום. על מנת להבטיח את הדיוק של המתח של רחיצה ו rewind, מתח הבדיקה רולר צריך להיות גבוה יותר מאשר המהירות המקסימלית, ואת האיזון הדינמי צריך להיות מטופל, ואת פני השטח צריך להיות מסופק עם מספיק זווית כדי לספק מתח פעולה מדויקת כדי להבטיח את היציבות של איכות המוצר.

מוצרים
סדרת חריץ
סדרת פלוס
סדרת פלדה שטוחה
סליל
תיצור איתנו קשר
טלפון: 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
הוסף: 76 # Qianluo טען, מחוז Huishan,
ווקסי, ג'יאנגסו, סין
דוא"ל: wxpx0510@163.com
קירה