הבית > תצוגה > תוכן
קטגוריית מוצרים

סיכום נקודות המפתח לפעולת הבטיחות של מכונת יריעת המתכת

Wuxi Puxin מכונות במפעל | Updated: Nov 25, 2017

מכונת יריעת הסדינים יכולה להביא עזרה רבה למשתמשים בעבודה בפועל. עם זאת, בהפעלת הציוד, יש גם צורך לעמוד בהליכים ובדרישות המתאימים. בנסיבות רגילות, מכונת יריעת הסדינים יכולה להיות מופעלת ומתוחזקת רק לאחר הכשרה מקצועית ובבדיקה.

יחד עם זאת, כל צוות המעורבים בשימוש וניהול, בדיקה ותחזוקה של מכונת חיתוך הסדינים צריך לקרוא בעיון את ההוראות והערות לגבי השימוש בציוד מראש. כמפעיל, הצוות יש את האחריות לשמור על הפעולה הרגילה של הציוד. לכן, כאשר יש בעיות חריגות, הוא חייב לדווח על הצוות הרלוונטי.

המפעיל צריך גם להבטיח כי הציוד של מכונת יריעת מתכת הסדין ואת סביבת העבודה נקיים. לא צריך להיות שום ערימות נערמים. ואת הפונקציות של מתקני הבטיחות על המכונה לא ניתן לשנות, פורק או הסתיים ללא רשות, או להסיר את החלק המבצע של כיסוי המכונה כדי להפוך את החלק המבצע לחשוף, כדי למנוע תאונות מקריות.

לכן, במהלך העבודה היומית, הצוות צריך גם לעשות את אמצעי הזהירות הרלוונטיים מראש. לפני פתיחת מכונת יריעת המתכת, הקפידו לבדוק את הציוד ואת כיסוי המגן לפני הפעלת הציוד. אין לנקות, לתקן או למצוא תקלות במהלך פעולת הציוד.

במהלך הפעולה של מכונת יריעת הסדינים, אם קיימת תופעה חריגה, על הצוות באתר ללחוץ על כפתור עצירת החירום תחילה כדי לעצור את הפעולה. שים לב כי במבצע של לשים את הראש להידוק רול, פריקה המכשיר סרט דק clamping צריך להיות זהיר במיוחד כדי למנוע תאונות פציעה.

לאור המבנה, מכונת יריעת המתכת כוללת בעיקר חמישה חלקים, דהיינו, התקן שחרור, מערכת חריטה, התקן סלילה, כונן מכני ומערכת חשמל. במהלך תקופת ההפעלה, מהירות החיתוך הספציפית נשלטת בעיקר על ידי המפעיל.

http://www.pxslitter.com/

מוצרים
סדרת חריץ
סדרת פלוס
סדרת פלדה שטוחה
סליל
תיצור איתנו קשר
טלפון: 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
הוסף: 76 # Qianluo טען, מחוז Huishan,
ווקסי, ג'יאנגסו, סין
דוא"ל: wxpx0510@163.com
קירה