הבית > תצוגה > תוכן
קטגוריית מוצרים

אפיון הביצועים של סליל פלדה הידראולי קו slitting

Wuxi Puxin מכונות במפעל | Updated: Nov 30, 2017

טווח היישום של קו פלדה הידראולי קו החיתוך הוא רחב, וניתן להשתמש בו כדי לחתוך סוגים שונים של לוחות בקנה מידה. כיום, המשתמשים בעיקר להשתמש במוצר כדי גזירה כל מיני צלחת פלדה התגלגל קר, צלחת נירוסטה וחומרים אחרים, כך שהוא הופך את צלחת בקנה מידה הנדרש.

יצוין כי בעת שימוש סליל פלדה הידראולי קו החיתוך, תשומת לב צריך להיות משולם כדי להתאים את הפרמטרים הספציפיים בהתאם לדרישות הייצור בפועל. מפרטים שונים של קו הייצור ניתן להשתמש כדי להתמודד עם מפרטים שונים של צלחת תוף. לדוגמה הקוטר החיצוני של טווח יישום צלחת תוף הוא 900-1800 מ"מ, ואת משקל צלחת התוף המתאים הוא פחות מ 20, 000 ק"ג.

באופן כללי, ישנם חלקים שונים במערכת. כי רכיבים אלה משתפים פעולה זה עם זה, ולכן המשימה ייצור יכול להיעשות בהצלחה. המרכיבים העיקריים הם: הידראולי טעינה עגלה, הידראולי פנימי מתרחב uncoiling מכונה, מכונת גזירה, פלטפורמת הפעלה מסוע, מתלה פריקה פנאומטי, עגלת פריקה, צלחת flitch, ראש spading, זרוע הלחץ, מערכת הידראולית ומערכת בקרה חשמלית.

ניתוח מהיישום בפועל, המערכת הידראולית של סליל פלדה הידראולי קו slitting מצויד בעיקר עם רכיבים מדויקים יותר. בקרת חשמל משתמשת בבקר תוכנית PLC ובמסך המגע עבור בקרת פונקציה מלאה של הקו. לכן, יש רמה גבוהה יותר של אוטומציה, יכול להבטיח את איכות המוצרים. עבור משתמשים, קו המוצרים לא רק יכול לשפר באופן יעיל את איכות המוצר, אלא גם לשפר את יעילות העבודה, ואילו במהלך פעולה יציבה, גם מפשט את תהליך הפעולה.

בדרך כלל, טעינה פעם של חומר מפותל יכול באופן אוטומטי להשלים את תהליכי הייצור הבאים. לכן, השימוש של סליל פלדה הידראולי קו slitting יכול להפחית את עוצמת העבודה של העובדים, עם ביצועים גבוהים עלות. במקביל, סליל פלדה הידראולי קו slitting הוא גם מוצר בעל ביצועים גבוהים אשר יש פונקציות רבות של המכונה, חשמל ונוזל.

http://www.pxslitter.com


מוצרים
סדרת חריץ
סדרת פלוס
סדרת פלדה שטוחה
סליל
תיצור איתנו קשר
טלפון: 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
הוסף: 76 # Qianluo טען, מחוז Huishan,
ווקסי, ג'יאנגסו, סין
דוא"ל: wxpx0510@163.com
קירה