הבית > תצוגה > תוכן
קטגוריית מוצרים

תחזוקת שולחן ההרמה הידראולי

Wuxi Puxin מכונות במפעל | Updated: Dec 04, 2017

בתחום הייצור הנוכחי, זה לעתים קרובות כרוך בהובלה של סחורות ונושאים אחרים. בעת הובלת סחורות שונות, כלי עזר לטעינת ופריקה של סחורות משמשים לעתים קרובות. לדוגמה, בעת הובלת סחורות, ניתן להשתמש במשאית דיזל, ובטעינה ובפריקה של סחורות קבועות, נעשה שימוש בטבלה להרים הידראוליים ובציוד אחר.

לכן, בעת טעינה ופריקה של מוצרים קבועים רבים, השימוש בטבלה להרים הידראולי יכול להביא לנו הרבה נוחות. הציוד מונע בעיקר על ידי אנרגיה חשמלית, ועל ידי מערכת הידראולית. לכן, במבצע בפועל, פעולה לא סדירה יש להימנע, כדי לא להשפיע על הפעולה הרגילה.

בנוסף לפעילות הרגילה, במהלך השימוש היומיומי, הצוות צריך גם לדבוק בתחזוקה הרלוונטית. העיקרון העיקרי הוא לשים מניעה הראשון, ואת הציוד צריך להיות מתוקן או לתקן בזמן לפני הכישלון. זה יכול למעשה להאריך את חיי השירות של השולחן להרים הידראולי.

בתחזוקה היומית, יש להקדיש תשומת לב לניקוי ובדיקה של לוח ההרים הידראולי, כדי להבטיח שהרכיבים יהיו שלמים. במהלך הבדיקה השבוע, הראשי הוא לבדוק את המצב של כל חיבור על השולחן להרים. במקביל, לבדוק את החלק איטום כדי למנוע את בעיית הדליפה.

בטיפול ניקוי, בעיקר לנקות את מרכיבי המפתח של הטבלה להרים הידראולי, כגון מתלה הרמה, מספריים, קו גליל שמן, כדי למנוע אבק ומשקאות המשפיעים על העבודה הרגילה. באשר להחלפת שמן הידראולי, מומלץ להחליף כל שלושה חודשים. אם התדר נמוך, ניתן להרחיב את מחזור ההחלפה בהתאם.

יש לציין כי בשימוש בפועל של הטבלה להרים הידראולי, עלינו לשים לב לשמירה על מאזן הסחורה, ולשמור על השולחן עולה במהירות אחידה כמו שיגעון ככל האפשר. במידה ונמצאה בעיית הכשל הגדולה יותר, יש להפסיק את הפעולה מיידית ולתקן אותה על ידי הצוות המקצועי בהקדם האפשרי.

http://www.pxslitter.com


מוצרים
סדרת חריץ
סדרת פלוס
סדרת פלדה שטוחה
סליל
תיצור איתנו קשר
טלפון: 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
הוסף: 76 # Qianluo טען, מחוז Huishan,
ווקסי, ג'יאנגסו, סין
דוא"ל: wxpx0510@163.com
קירה