הבית > תצוגה > תוכן
קטגוריית מוצרים

האמצעים העיקריים כדי למנוע ביעילות את הזיהום של מערכת לבנית הידראולי

Wuxi Puxin מכונות במפעל | Updated: Dec 07, 2017

על מנת להבטיח כי הלבנה הידראולית יכולה לפעול באופן תקין ויציב, יש לנקוט אמצעים יעילים בתהליך כדי למנוע את הפלישה זיהום. באופן כללי, כדי למנוע זיהום יעיל, הנקודה החשובה ביותר היא לחסום את המזהמים מתוך מערכת ההלבשה ההידראולית. אז איך להשיג מטרה זו?

לאור בעיה זו, קודם כל אנחנו צריכים להבטיח כי מיכל מלא נוזל הידראולי של בריקטים הידראולי נקי. הנוהג הנכון הוא לאחסן את תוף השמן במצב הנכון ולכסות את המכסה ולוודא כי מכסה תוף השמן אטום היטב.

בנוסף, שים לב כי הצטברות מי הגשם על תוף השמן, לפני פתיחת תוף השמן, החלק העליון של תוף השמן יש לנקות בזהירות.

לא רק זה, מחסן השמן של שמן הידראולי חייב להיות מוגדר במקום נקי. במקביל, גם כדי להבטיח כי כל המכשירים, כגון תופים נפט, משפך, מטלית וכן הלאה צריך לשמור נקי, כדי למנוע זיהום שמן. אם יש צורך לקרצף, יש להשתמש בד משי כדי לשפשף, שמא הסיבים לטבול ב אלמנט בריית הידראולי לעיל גורם לחסימת ערוץ, בסופו של דבר גורם התמוטטות ציוד. אמצעים אלה הם בעיקר כדי להבטיח את הניקיון של הנוזל הידראולי עצמו.

יחד עם זאת, תשומת לב צריך להיות משולם על מנת להבטיח את הניקיון כאשר הנוזל הידראולי מוזרק לתוך מערכת הלבנה הידראולי. יש להשתמש בציוד נקי של דלק, כדי למנוע זיהום. אם יש צורך, לבדוק ולהחליף את חותמת מגרד ואת טבעת החותם באופן קבוע. בנוסף, לפני השימוש בשמן, יש צורך גם לבצע סינון קפדני כדי למנוע טומאה מוצקה מזיקה למערכת. בדרך כלל, מסנן שמן גולמי מסנן שמן בסדר צריך להיות מצויד, ואת מסנן שמן יש לנקות באופן קבוע כדי להבטיח את הדיוק.

בדרך כלל, לאחר מערכת ההלבשה ההידראולית הפועלת לתקופה של זמן, הצוות צריך גם לשלב את תדירות העבודה כדי לגבש את מחזור החלפת השמן. זכור כי כל הרכבה הרכבה ופירוק יש לנקות כדי למנוע עפר ליפול. אם יש זיהום רציני של נוזל השמן, חשוב לזהות את הגורם ולנקות אותו בזמן.

http://www.pxslitter.com/


מוצרים
סדרת חריץ
סדרת פלוס
סדרת פלדה שטוחה
סליל
תיצור איתנו קשר
טלפון: 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
הוסף: 76 # Qianluo טען, מחוז Huishan,
ווקסי, ג'יאנגסו, סין
דוא"ל: wxpx0510@163.com
קירה