הבית > תצוגה > תוכן
קטגוריית מוצרים

פיר הבורר להחליק וגל הרחבת הגז של סליטר פיר הבורר להחליק וגל הרחבה של סליטר - תערוכה - ווש'י פוקסין מכונות במפעל גלגלת להחלפה והרחבת גז של סליטר גלגלי החלקה וגל ההרחבה בגז של סליטר גלגלי החלקה וגל ההרחבה של הגז פיר מתנפח הוא סוג מיוחד של גלגול אחורי, פריקה, כלומר, לאחר משטח מנופח בלחץ גבוה (מתייחס לסרגל המפתחות ) ניתן להעלות את הציר, את הפיר שבו חלק משטח (בר המפתח) הוא נסוג במהירות. השם שלה הוא מגוון, המכונה גם ציר לחץ אוויר, פיר הרחבת, פיר גז הרחבה, גלגלת מתנפחת, פיר פנאומטי, פיר הלחץ, גליל רולר. מאפיינים: 1: זמן הניתוח מתנפחי

Wuxi Puxin מכונות במפעל | Updated: May 24, 2017

גלגלי החלקה וגל ההרחבה של הגז
פיר מתנפח הוא סוג מיוחד של גלגול אחורי, פריקה, כלומר, לאחר משטח מנופח בלחץ גבוה (מתייחס לסרגל המפתחות ) ניתן להעלות את הציר, את הפיר שבו חלק משטח (בר המפתח) הוא נסוג במהירות. השם שלה הוא מגוון, המכונה גם ציר לחץ אוויר, פיר הרחבת, פיר גז הרחבה, גלגלת מתנפחת, פיר פנאומטי, פיר הלחץ, גליל רולר.
מאפיינים:
1: זמן הניתוח מתנפחים קצר , פיר הרחבת הגז ואת הפרדת הצינור נייר ומיקום רק 3 שניות ניתן להשלים את מתנפחים ואת גז פריקה, גם לא צריך לחלק את הקצה של הצד פיר של כל חלק שיכול לסגור עם חסימת צינור נייר. /> 2: מיקום צינור הנייר הוא פשוט: לנפח ולפרוק את הפעולה, צינור נייר נייחים וקבוע על משטח הפיר של כל מיקום.
3: עומס כבד: יכול להיות מבוסס על הצרכים בפועל של הלקוחות כדי לקבוע את גודל קוטר פיר, ואת השימוש של פלדה חוזק גבוה, כך משקל העומס גדל.
4: יעילות כלכלית גבוהה: עיצוב הסרן הוא פונקציה מיוחדת, עבור עבה, רזה, רחב, צר סוגים שונים של נייר צינור כל יכול להחיל.
5: תחזוקה היא פשוטה, זמן הוא ארוך: פיר מתנפחים הוא חלק אחד, כל חלק של המבנה שלה יש את המפרט קבוע, ניתן להשתמש לסירוגין כדי להפוך את התחזוקה שלה נוח. מפרטים: ישנם רבים, כולל 1 אינץ ', 1.5 אינץ', 2 אינץ ', 2.5 אינץ', 3 אינץ ', 6 אינץ', 8 אינץ ', 10 אינץ', 12 אינץ 'וכו'.
דיפרנציאלי ציר הידוע גם כגלאי הגלישה מסוג "גלישה" הוא קטע מיוחד של פיר הגז, החלקה העצמית ומבנה הפיתול, הוא יוכל לפתור כל גליל של חומר בשל עובי ומתיחות הנגרמים על ידי ההתפשטות תופעה, יכול לשפר באופן יעיל את איכות המוצר ואת ארגונומיה.
מאפייני המבנה ואת העיקרון של הבדל להחליק הבדל גז: גז פליטת סוג הגובה בעיקר יש מנדרל, כריות אוויר, שרוול להחליק ורכיבים אחרים. האוויר לתוך ההתרחבות הפנימית הבלון אוויר, לקדם כל קבוצה פיתול כלפי חוץ הרחבה בהתאם לגודל של לחץ הגז להגדיר וכל קבוצה פיתול של הזזה ערך מומנט, קל לשלוט על כל גליל של חומר על התאמת המתח המכונה. > הסיר בעל הגומי החמקמק משמש בעיקר לציוד רצועה עם דרישות איכות גבוהות ומהירות מהירה. הקוטר החיצוני 78mm, מתאים עבור צינור נייר 76 ± 0.2 מ"מ.

מוצרים
סדרת חריץ
סדרת פלוס
סדרת פלדה שטוחה
סליל
תיצור איתנו קשר
טלפון: 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
הוסף: 76 # Qianluo טען, מחוז Huishan,
ווקסי, ג'יאנגסו, סין
דוא"ל: wxpx0510@163.com
קירה