הבית > תצוגה > תוכן
קטגוריית מוצרים

קומפקטי מתכת slitting מכונת ההתקנה

Wuxi Puxin מכונות במפעל | Updated: Dec 16, 2017

קומפקטי מתכת מכונת slitting הוא חומר מתכת ציוד slitting, בשל המבנה הקומפקטי שלה, כך לא רק טביעת רגל קטנה, אבל גם קל להתקנה. אבל אם זה ההתקנה של ציוד או לפני זה לשים לשירות, קומפקטי מתכת מכונת slitting הוא שהוזמן כדי לענות על כל היבט של הדרישות שלה.

על מנת להבטיח את המיקום המדויק של מכונת חיתוך המתכת הקומפקטית על בסיס האמור לעיל, קו ההתייחסות יותקן על פי דגל המתקן לאחר שהציוד יונח במקומו. קו ההתייחסות צריך להיות תלוי על מסגרת קו עבור התאמת מיושר עם נקודת מרכז פטיש חוט; יש להשתמש בה באופן קבוע במהלך השימוש כדי למנוע התזוזה של החוט.

שנית, את גובה המכונה קומפקטית מתכת slitting גם צריך להיות מותאם. משטח העבודה העיקרי של הציוד צריך להיות נבחר כמדד מדידה או משטח התייחסות מדידה. על בסיס נקודת ההתייחסות הקבועה, יש להציב עזר עזר בקרבת הציוד כדי להקל על התקנת הציוד בהתאמת הגובה.

פרמטרים מותאמים גם קומפקטי מתכת רצועת מכונת רמת ואנרגיות, משטח העבודה של המכשיר או הרכבה של צומת פני השטח, אתה יכול ישירות למדוד את רמת הרמה; ואת ההתקנה של חלקים נפרדים יכול להיות ברמה.

ההתאמה האנכית של המכונה קומפקטית מתכת הסליגה יכול לאמץ תלייה פלדה תיל שיטת מדידה, להגדיר מסגרת תיל מעל הציוד לתלות חוט פלדה על גבי פטיש חוט בקצה התחתון. כדי למנוע את התיל הנדנדה פטיש, כך הנתונים נמדד מדויק, את הפטיש חוט צריך להיות ממוקם בחבית, ולאחר מכן להשתמש מיקרומטר בקוטר פנימי כדי למדוד את המרחק בין הציוד ואת חוט הפלדה, מדידת את המיקום של A, B שתי נקודות, על פי המרחק בין שתי נקודות, ניתן לחשב את ההבדל בין אנכי.

http://www.pxslitter.com/


מוצרים
סדרת חריץ
סדרת פלוס
סדרת פלדה שטוחה
סליל
תיצור איתנו קשר
טלפון: 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
הוסף: 76 # Qianluo טען, מחוז Huishan,
ווקסי, ג'יאנגסו, סין
דוא"ל: wxpx0510@163.com
קירה